W naszej szkole kształcimy młodzież w następujących zawodach:

OGRODNIK

Pielęgnacja roślin ozdobnych, elementy sadownictwa i warzywnictwa oraz bukieciarstwa (wiązanki i stroiki świąteczne); nauka zawodu w szkole, w Łazienkach Królewskich oraz w Zespole Pałacowym w Wilanowie.

ogrodnicy ogrodnicy ogrodnicy

CUKIERNIK

Nauka wytwarzania i dekorowania ciast, ciastek i innego asortymentu cukierniczego; zajęcia praktyczne w prywatnych zakładach.

cukiernicy cukiernicy cukiernicy

FRYZJER

Strzyżenie męskie i damskie, modelowanie, farbowanie, trwała ondulacja, fryzury dzienne i wieczorowe; nauka zawodu w nowoczesnych pracowniach szkolnych i prywatnych zakładach.

fryzjerki fryzjerki fryzjerki

TAPICER

Wykonywanie nowych i renowacja starych mebli, w tym także stylowych (kanapy, wersalki, fotele, krzesła itp.); obróbka części miękkich mebli w pracowniach szkolnych.

tapicerzy tapicerzy tapicerzy

STOLARZ

Wykonywanie drewnianych taboretów, stolików, regałów, szafek i innych sprzętów oraz renowacja starych mebli; obróbka ręczna i mechaniczna drewna w pracowniach szkolnych.

 

INTROLIGATOR

Wykonywanie różnych rodzajów opraw, wykończenie druków, obróbka tekstu na komputerze, wytwarzanie galanterii papierniczej.

 introligatorzy  

PRACOWNIK POMOCNICZY OBSŁUGI HOTELOWEJ

Wykonywanie prostych czynności w obiektach świadczących usługi hotelarskie, prac porządkowych, prac pomocniczych w kuchni, prac gospodarczych, dbanie o estetykę hotelu i jego otoczenia.

pracownik pomocniczy obsługi hotelowej pracownik pomocniczy obsługi hotelowej pracownik pomocniczy obsługi hotelowej

PRACOWNIK POMOCNICZY GASTRONOMII

Wykonywanie czynności porządkowych w części gastronomicznej hotelu, wykonywanie czynności pomocniczych związanych z ekspedycją dań i napojów; zajęcia praktyczne w części gastronomicznej renomowanych warszawskich hoteli: Orbis, Novotel, Ibis, Gromada i inne.